Oferta dla szkół 

Proponujemy Państwu organizację wyjazdów plenerowych dla klas. Oferujemy szeroki zakres atrakcji, które przeprowadzimy w Wapiennikach k/Radomska. 

Już od 40 zł/os zapewniamy:

  • Zapoznanie się z techniką paintball (turniej paintballowy).
  • Spotkanie z miłośnikami i hodowcami psów ras północnych, którzy wprowadzą uczestników w świat psich zaprzęgów, zaprezentują sprzęt maszerski i pokażą te niezwykłe psy w swojej pracy.
  • Prezentację życia przodków z epoki wczesnośredniowiecznej, ich dorobku materialnego i kulturowego - Podczas spotkania z pasjonatami życia słowiańskiego, uczniowie mają okazję wzięcia udziały w wyjątkowej lekcji historii, spróbować sił w strzelaniu z łuku, wypiec chleb metodą kloszową, przymierzyć uzbrojenie a nawet ulepić garnek z gliny.
  • Coś na sportowo... park rozrywki z dużą dawką śmiechu i emocji - strzelnica paintballowa i łucznicza, wspinaczka, zabawa w sapera oraz zawody sumo.
  • W cenę wliczone są również: miejsce ogniskowe, kiełbaski, herbata, oraz transport w dwie strony.

Interaktywne warsztaty są nietuzinkową propozycją zajęć skierowaną do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich.

Ważnym atutem jest fakt, iż Wapienniki leżą zaledwie 10 km od Radomska /na mapie można je zlokalizować obok miejscowości Smotryszów/, 45 km od Bełchatowa oraz 55 km od Częstochowy. Do dyspozycji uczestników jest miejsce ogniskowe wraz z namiotem, mieszczącym nawet do 100 osób. Nad całością imprezy czuwać będą nasi pracownicy.